Nazwa forum

Forum pracowników firmy DELL Products Poland, ktorych pasją są nie tylko komputery, ale strzelanie do siebie nawzajem...

#1 2008-07-02 10:21:25

Sweder

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 48
Punktów :   

Regulamin - lektura obowiązkowa

1.
Maksymalną mocą broni z opcją ognia ciągłego w lesie jest 400 fps.
2.
Maksymalną mocą broni z opcją ognia ciągłego w budynkach jest 350 fps.
3.
Maksymalną mocą broni z opcją ognia pojedynczego w lesie jest 600 fps. Zabrania się jednak strzelania z broni dysponującej mocą ponad 400 fps. na dystansie krótszym niż 15 metrów.
4.
Maksymalną mocą broni z opcją ognia pojedynczego w budynkach jest 350 fps.
5.
Maksymalną mocą broni podczas strzelanek nocnych jest 400 fps
6.
Każdy z uczestników zaopatrzony jest w odpowiednią ochronę oczu. Brak takowej prowadzi bezpośrednio do wykluczenia ze strzelanki.
7.
Nie dopuszcza się możliwości zdejmowania gogli w czasie trwania strzelanki. Złamanie tego postanowienia prowadzi bezpośrednio do wykluczenia za strzelanki.
8.
W przypadku zauważenia osób postronnych, należy BEZZWŁOCZNIE powiadomić o tym innych uczestników strzelanki poprzez krzyknięcie „Stop” bądź w jakikolwiek inny, skuteczny sposób.
9.
Amunicją stosowaną podczas strzelanek są kulki 6mm o masie: 0,12g; 0,2g; 0,23g; 0,25g; 0,28g; 0,3g; 0,33g; 0,36g; oraz kulki 8mm o masie: 0,34g; 0,45g. Stosowanie amunicji o innej masie, innej średnicy bądź stosowanie kulek metalizowanych czy metalowych jest niedopuszczalne.
10.
Osoby trafione sygnalizują ten fakt poprzez krzyknięcie „dostałem” i podniesienie ręki, po czym BEZZWŁOCZNIE oddalają się z pola walki. Osoby trafione zachowują ciszę, także radiową, do końca rundy, nie oddając żadnych strzałów i nie przemieszczając się po polu walki. Osoby strzelające uznaje się za biorące udział w walce i tym samym są one narażone na ostrzał ze strony pozostałych uczestników zabawy.
11.
Pozostawianie po sobie jakichkolwiek śmieci jest niedopuszczalne i prowadzi bezpośrednio do wykluczenia ze strzelanki. Dotyczy to także rozbijania butelek, szyb, itp.
12.
W przypadku zauważenia przedmiotów bądź miejsc zagrażających zdrowiu i życiu uczestników należy poinformować o ich obecności pozostałe osoby a następnie zabezpieczyć w możliwie najlepszy sposób wspomniane przedmioty lub miejsca.
13.
Nie dopuszcza się strzelania w kierunku ludzi nie posiadających ochrony oczu oraz ludzi nie biorących udziału w rozgrywce.
14.
Nie dopuszcza się strzelania do osób postronnych lub zwierząt.
15.
Wszelkie pytania i wątpliwości należy wyjaśniać w miarę możliwości przed strzelanką w celu uniknięcia niepotrzebnych niedopowiedzeń i problematycznych sytuacji.
16.
Na chwilę obecną nie obowiązuje żadna zasada dotycząca jednolitego stroju czy uzbrojenia uczestników.
17.
Wszelkiego rodzaju spory, wątpliwości oraz niedopowiedzenia należy wyjaśniać niezwłocznie, bądź najpóźniej w momencie zakończenia strzelanki, kiedy wszyscy zainteresowani są zebrani w jednym miejscu. Publikowanie na forum postów stawiających kogoś w złym świetle bez uprzedniego wyjaśnienia sytuacji osobiście będzie traktowane jak niekoleżeństwo, i posty takie będą usuwane bez powiadomienia przez administratorów forum.

Powyższy regulamin ma przede wszystkim określić podstawowe kwestie dotyczące bezpieczeństwa uczestników zabawy. Złamanie któregoś z punktów może prowadzić do wykluczenia z grona uczestników strzelanek.

Regulamin zapożyczony z mojego teamu (BIG)


Padnij... powstań... Padnij... powstań...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
operacja usunięcia macicy moje małżeństwo się sypie www.anubar.pun.pl typ psalmu 130 ławeczka pod sztange projekt